Nasi klienci

  1. 3Deling sp. z o.o. Kraków

  2. 4INSIDE Izabela Krasnopolska Warszawa

  3. 4Planet sp. z o.o. Warszawa

  4. 4Planet Group BIS S.A. Warszawa

  5. 7R Logistic S.A. Kraków

  6. ABG SPIN S.A. Warszawa (dawniej Ster-Projekt S.A)

  7. Access Pharma sp. z o.o. Kraków

  8. Adv.pl Sp. z o.o. Gdynia

  9. Agencja Reklamowa Medier Łukasz Sobański Płock

  10. Agencja Techniczno – Handlowa KORSA Sp. z o.o. Warszawa

  11. Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie

  12. Alta Media sp. z o.o. Kraków

  13. ARADVERTISE sp. z o.o. Warszawa

  14. ArCADiasoft Chudzik sp.j. Łódź

  15. ARCYRO Jadwiga Józwiak Dobrzyków

  16. Arendi S.A. Łódź

  17. Argos Company Ltd. sp. z o.o. Kraków

  18. Asoft Pro sp. z o.o. Kraków

  19. ATLAS Meble Kuchenne Nowiccy i Hamrol spółka jawna Nowy Tomyśl

  20. AUTO-GUM Paluch – Szpakiewicz spółka jawna Kraków

  21. AUTOLAND Jacek Kisielewski & Jan Morański spółka jawna Warszawa

  22. AUTOSPECTRUM sp. z o.o. Kraków

  23. AWAS-SERWIS sp. z o.o. Warszawa

  24. B2B ONLINE sp. z o.o. Wrocław

  25. B2BPartner sp. z o.o. Warszawa

  26. BASE GROUP sp. z o.o. Koszwały

  27. BE4 sp. z o.o. Kraków

  28. Bertos PPHU Gdańsk

  29. Beskidzkie Fabryki Mebli (dawniej Meblo-Expo) Bielsko-Biała

  30. BiG TOR Sp. J. Bydgoszcz

  31. Bijak Andrzej PPUH Zakład Ślusarski Żelisławice

  32. Bintexim Sp. z o.o. Koszalin

  33. BIUROFERTA Sp. z o.o. Wrocław

  34. Biuro Informatyczno-Wdrożeniowe KONCEPT Sp. z o.o. Kraków

  35. Biuro Projektowe Next Sp. z o.o. Gliwice

  36. Bluetechnology sp. z o.o. Białystok

  37. BPSC S.A. Chorzów

  38. Bracia Bertrand Sp. J. Luzino

  39. Breakpoint Solutions Michał Gregier Warszawa

  40. Budner S.A. Warszawa

  41. B+B M.Bieńkowski L.Budkowski Sp. J. Kraków

  42. Capital One Advisers sp. z o.o. Warszawa

  43. Centrum Klima S.A. Ożarów Mazowiecki

  44. Cezex Office S.A. Warszawa

  45. Chałas i Wspólnicy Kancelaria Prawna Warszawa

  46. City Inspire S.A. Płock

  47. ColorCap sp. z o.o. Jejkowice koło Bielska-Białej

  48. Comitor sp. z o.o. Łódź

  49. Computer Plus Kraków S.A. Kraków

  50. Conbelts Bytom S.A. Bytom

  51. Controlling Systems sp. z o.o. Wrocław

  52. COPY FELIX Ludwik Tuszyński Kraków

  53. Cryptotech sp. z o.o. Kraków

  54. Cuebid Investment sp. z o.o. Warszawa

  55. Części Tir Chlebek sp.j. Ligota

  56. Daf - Trans Sp. z o.o. Sopot

  57. Dazumi sp. z o.o. Warszawa

  58. Deante Antczak Sp. J. Łódź

  59. Decus Druk S.Spanier S.Ozdoba spółka jawna Kraków

  60. Dietherm S.A. Warszawa

  61. Digital Spirit business solutions Sp. z o.o. Zielona Góra

  62. Digitas sp. z o.o. Warszawa

  63. DocuSOFT sp. z o.o. Bielsko - Biała

  64. Domański Zakrzewski Palinka sp. komandytowa Warszawa

  65. DORADCA Zespół Doradców Finansowo – Księgowych sp. z o. o. Lublin

  66. Dorado Chłodnie Sp. z o.o. Bielsko – Biała

  67. DRQ sp. z o.o. Kraków

  68. Drewno Sp. z o.o. Częstochowa

  69. EBS Ink - Jet Systems Sp. z o.o. Wrocław

  70. Eco Plant Householding sp. z o.o. Kraków

  71. ED2 s.c. Tarnowskie Góry

  72. EGBUD Sp. z o.o. Bogatynia

  73. Egenius sp. z o.o. Kraków

  74. Ekim Joanna Smoczyńska-Dydowicz Kraków

  75. Eksportuj.pl Sp. z o.o. Warszawa

  76. Electus S.A. Lubin

  77. Elektrotermia Sp. z o.o. Kraków

  78. Elgór + Hansen Sp. z o.o. Chorzów

  79. ELPIE sp. z o.o. Lublin

  80. Elwoz Sp. z o.o. Miechucino

  81. ENGAS sp. z o.o. Bielsko-Biała

  82. ERGO sp. z o.o. Kraków

  83. E-PLANET Robert Tołopiło Warszawa/ Łódź

  84. e-SBL.net sp. z o.o. Chełm Śląski

  85. E-TERRA.PL sp. z o.o. Poznań

  86. eSKY.pl S.A. Radom

  87. Eskom IT sp. z o.o. Warszawa

  88. ESKOM E. i S. Niklewicz Sp. J. Warszawa

  89. Eurometal H.K.P. Spółka Akcyjna Gliwice

  90. European Domain Centre Polska Sp. z o. o. Poznań

  91. EURO-PROJEKT sp. z o.o. Węgrzce

  92. Exell sp. z o.o. Opole

  93. Expack Krystyna Romer, Bożena Pawlik, Andrzej Pietrzyk spółka jawna Kraków

  94. Express Servis sp. z o.o. Józefów

  95. Exprofesso Monika Dymacz-Kaczmarczyk sp.j. Skawina

  96. Extral sp. z o.o. Żory

  97. Fabryka Styropianu „Arbet” Sp.j. Koszalin

  98. Faktoria sp. z o.o. Katowice

  99. Fazbud S.A. Bełchatów

  100. Fazbud Instal sp. z o.o. Bełchatów

  101. Fundacja Klaster Life Science Kraków

  102. Furtek i Wspólnicy kancelaria Prawnicza sp.j. Warszawa

  103. GP Production sp. z o.o. Warszawa

  104. Great Plains Software Polska S.A. Gdynia

  105. Grupa Dla Domu SA Kraków

  106. Górnicza Fabryka Narzędzi sp. z o.o. Radzyń Podlaski

  107. Halltrans Przedsiębiorstwo Transportowe Zbigniew i Janina Hallmann Gdynia

  108. HASTA sp. z o.o. Wrocław

  109. Haxon S.A. (dawniej 9sekund.pl sp. z o.o.) Warszawa

  110. Helbik” Leszek Helbik Przedsiębiorstwo Przewozowe, Pogórze

  111. Henczke Budownictwo Sp. z o.o. ( dawniej Stangpol) Płock

  112. Henryk Ćwiertniak NIERUCHOMOŚCI-KRAK-INVESTMENT Kraków

  113. Helion S.A. Gliwice

  114. Holduct sp. z o.o. Mysłowice

  115. House of Skills sp. z o.o. Warszawa

  116. Hussar Gruppa S.A. Warszawa

  117. Hybryd sp. z o.o. Pyskowice

  118. Hyper Hub sp. z o.o. Warszawa

  119. IDEA! Management Consulting Sp. z o.o. Warszawa

  120. I.D.E. Systemy Elektroniczne s.c. P.Januszkiewicz, S.Leński Gdynia

  121. In-genero sp. z o.o. Legionowo

  122. IIF Seed Fund sp. z o.o. Kraków

  123. INTELICO Krzysztof Żak Oświęcim

  124. Introl Sp. z o.o. Katowice

  125. Insoft sp. z o.o. Kraków

  126. Invento sp. z o.o. Warszawa

  127. Inventcom Kamil Kościuk Kraków

  128. INVENTORS.PL Andrzej Soroczyński, Jakub Suglik, Tomasz Hajnos s.c. Oświęcim

  129. Iweii.com sp. z o.o. Gdynia

  130. Jagiellońskie Centrum Innowacji Sp. z o.o. Kraków

  131. JMJ - Trans Janusz Łacny, Gdynia

  132. JM Media Group sp. z o.o. Warszawa

  133. Jura-Soft Sp. z o.o. Częstochowa

  134. Kaczor Klimczyk Pucher Wypiór Spółka Partnerska Kraków

  135. KALKOMAT BIS Witold Bać Robert Mucha spółka cywilna Kraków

  136. Kancelaria Radców Prawnych Kurek, Kościółek & Partnerzy Kraków

  137. Kapeo Sp. z o.o. Kartuzy

  138. Kaszub Meblarska Spółdzielnia Z.P.Ch. Kościerzyna

  139. KBH Akord Metale Kolorowe sp. z o.o. Kraków

  140. KiM S.A. Kraków

  141. Konsmetal sp. z o.o. Warszawa

  142. Konsorcjum Progress S.A. Warszawa

  143. Korporacja Budowlano-Handlowa AKORD Hernas, Komorowski sp.j. Kraków

  144. Korsa sp. z o.o. Warszawa

  145. KSK Kompleksowe Systemy Komputerowe Sp. z o.o. Katowice

  146. Kubas, Kos, Gaertner – Adwokaci Spółka Partnerska Kraków

  147. Laboratoire L'IDEAL Parisien sp. z o.o. Kraków i Niegoszowice

  148. Lamina IPL spółka jawna Legnica

  149. Life Med. GL+ sp. z o.o. Łódź (dawniej Sprawni Inaczej GL+ sp. z o.o.)

  150. Limdrog Sp. z o.o. Limanowa

  151. Limpol sp. z o.o. Kraków

  152. LIMS-ONLINE sp. z o.o. Kraków

  153. LITE CUBE Sp. z o.o Kraków

  154. Logite sp. z o.o. Kraków

  155. Logos sp. z o.o. Kraków

  156. Logotec Enterprise S.A. Wrocław

  157. LUPUS W. i K. Macijewicz sp.j. Elbląg

  158. Lynka sp. z o.o. Kraków

  159. Łatała i Wspólnicy spółka komandytowa Kraków

  160. Marcom s.c. Rybnik

  161. MARP Electronic sp. z o.o. Kraków

  162. Masterform Sp. J. Świebodzice

  163. Maxcom S.A. Tychy

  164. Meble.pl sp. z o.o. Głogów Małopolski

  165. Medd Group s.c. Solec Kujawski

  166. Medim Sp. z o.o. Warszawa

  167. Medort Dystrybucja Handel sp. z o.o. Łódź

  168. MedPharm Group sp. z o.o. Warszawa

  169. Megabajt Sp. z o.o. Warszawa

  170. METEOR sp. z o.o. Kraków

  171. MGGP S.A. Tarnów

  172. MGGP Aero sp. z o.o. Tarnów

  173. MineMind sp. z o.o. Warszawa

  174. M.M. Druk Serwis sp. z o.o. Skwina

  175. MoCoHuB Sp. z o.o. Kraków

  176. MOTOCOM.pl s.c. Wojciech Bilewicz, Jarosław Kownacki Łomża

  177. mReh sp. z o.o. Kraków

  178. MyFinanse Sp. z o.o. Wrocław

  179. MYTIQE sp. z o.o. Warszawa

  180. Nasze Sklepy Avita sp. z o.o.

  181. NetShopes sp. z o.o. Macierzysz koło Ożarowa Mazowieckiego

  182. Nike S.A. Dąbrowa Górnicza

  183. Noble Health sp. z o.o. Radom

  184. Novascon Pharmaceuticals sp. z o.o. Warszawa

  185. Nowoczesna Elektronika sp. z o.o. Kraków

  186. NT Industry sp. z o.o. Orzesze koło Rybnika

  187. NVISION.pl sp. z o.o. Kraków

  188. Nystal S.A. Katowice

  189. OMAN sp. z o.o. Racibórz

  190. OMC Industrial sp. z o. Warszawa

  191. Opal Wrocław Sp. z o.o. Wrocław

  192. Opella-Unicard sp.j. Kraków

  193. Pan Dragon Sp. z o.o. Gdańsk

  194. Pentacomp Systemy Informatyczne Sp. z o.o. Warszawa

  195. Plasma System S.A. Siemianowice Śląskie

  196. PMR Ltd. Sp. z o.o. Kraków

  197. Point of View sp. z o.o. spółka komandytowa Piaseczno

  198. POLFER Podzespoły Indukcyjne S.A. Woźniki koło Łosic

  199. Policy & Action Group Uniconsult sp. z o.o. (dawniej Uniconsult s.c.) Warszawa

  200. Polska Grupa Merchandisingowa sp. z o.o. Wrocław

  201. PPHU Polifarb sp. z o.o. Gliwice

  202. Practic sp. z o.o. S.K.A. Wieliczka

  203. PREC-ODLEW sp. z o.o. Skawina

  204. PREMA S.A. Kielce

  205. Premium Food & More sp. z o.o. s.k. Józefosław k. Warszawy

  206. Prime Logistics sp. z o.o. Gdynia

  207. PROFIS business software s.c. Wrocław

  208. Pro-Holding sp. z o.o. Kraków

  209. Projekt Zero 2 Mirosław Miętka Kraków

  210. Projprzem S.A. Gliwice

  211. Protector Inkaso S.A. Łomża

  212. Proximus S.A. Katowice

  213. Quick Pack Polska Sp. z o.o. Jędrzejów

  214. Quiselle Limpol Sp. z o.o. Spółka Komandytowo-Akcyjna

  215. Qumak - Sekom S.A. Kraków

  216. Ratio Systems sp. z o.o. Warszawa

  217. Realizacja sp. z o.o. Warszawa

  218. Red2Black Łukasz Krasnopolski Warszawa

  219. Reporter sp. z o.o. Chorzów

  220. Robelit sp. z o.o. Częstochowa

  221. RoboBAT Sp. z o.o. Kraków

  222. Rystal Maria Maćkowska Bochnia

  223. Satus Ventures sp. z o.o. Kraków

  224. Scanmed S.A. Kraków

  225. Scientific S.A. Warszawa

  226. SecuRing s.c. Kraków

  227. Sequence Media sp. z o.o. Warszawa

  228. Signella – 1 Sp. J. Warszawa

  229. Silves sp. z o.o. Kraków

  230. SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu Sp. z o.o. Sosnowiec

  231. Skaltex Sp. J. Skalmierzyce

  232. SKK Systemy Kodów Kreskowych S.A. Kraków

  233. Slash Centrum Usług Internetowych Olkusz

  234. SMC Pharma sp. z o.o. Kraków

  235. Sofcon sp. z o.o. Warszawa

  236. Solveco sp. z o.o. Warszawa

  237. Sołtysiński & Szlęzak Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Warszawa

  238. SPORTECH sp. z o.o. Poznań

  239. Storio sp. z o.o. Wieliczka

  240. StreamSOFT Sp. j. Zielona Góra

  241. Suder & Suder sp. z o.o. Kraków

  242. Supervisor Pietrzak Urbański sp.j. Gdynia

  243. Sygnity S. A. Warszawa ( dawniej BI.COM S.A.)

  244. TACN s.c. Jan Dąbrowski, Łukasz Łaniak

  245. Termolan Sp. z o.o. Byków

  246. Terra S.A. Warszawa

  247. Tesgas Sp. z o.o. Wysogotowo

  248. TFS Dominik Sierpowski, Kraków

  249. THINK TANK Kamil Gulina Warszawa

  250. TimeFrame Software sp. z o.o. Kraków

  251. TISE S.A. Warszawa

  252. TORF Corporation Fabryki Leków sp. z o.o. Kąty Wrocławskie

  253. Towarzystwo Inicjatyw Społeczno - Ekonomicznych S.A. Warszawa

  254. TRADEOLOGY sp. z o.o. Warszawa

  255. Transport i Spedycja Roman Knoff Dobrzewino

  256. TRANSPORT PRYWATNY Roman Janiszewski Gdańsk

  257. TriMan Chemicals S.A. Łódź

  258. Trustel sp. z o.o. Szczecin

  259. TRYM sp. z o.o. Katowice

  260. Twins Net Sp. z o.o. Warszawa

  261. Tylko Pracownicy S.A. Warszawa

  262. UM -DATA Sp. z o.o. Szczecin

  263. Unicard S.A. Kraków

  264. Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

  265. URSA Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza

  266. Vazco Michał Zacher Opole

  267. Vicom sp. z o.o. Biłgoraj

  268. Virtuoso Kownacki Jarosław Warszawa

  269. Visiona sp. z o.o. Kraków

  270. Vision House s.c. Warszawa

  271. Veracomp S.A. Kraków

  272. Wartmann Base sp. z o.o. Koszwały

  273. Wawel Service Inwestycje Sp. z o.o. S.K.A. Kraków

  274. Web Points Trade sp. z o.o. Poznań

  275. Websmarty sp. z o.o. Warszawa

  276. WICHARY Technologies sp. z o.o. Siemianowice Śląskie

  277. Wisdom Consulting Klimczyk i Morawik sp.j. Kraków

  278. Wroom.pl sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski

  279. WOD – KAN Grzenkowicz Sp. z o.o. Kartuzy

  280. Wolimex” PPHU, Limanowa

  281. Xantus S.A. Wrocław

  282. XMADA Filip Adamski Kraków

  283. XSystem Sp. z o.o. Łódź

  284. xtech.pl Serwisy branżowe Sp. z o.o. Kraków

  285. Xylab sp. z o.o. Kraków

  286. Xylab Mobile sp. z o.o. Kraków

  287. Zakład Aparatury Elektrycznej „ERGOM” sp. z o.o. Łódź

  288. Zakład Elektroniki Profesjonalnej Remigiusz Urbański Gdynia

  289. Zakład Produkcji Opakowań Rosiński i S - Ka Sp. z o.o. Bielsko–Biała

  290. Zakład Ślusarski Andrzej Bijak Żelisławice k. Zawiercia

  291. Zakład Usług Budowlanych Roman Las Rębiechowo

  292. Zakład Usług Melioracyjnych i Geodezyjnych Golub Dobrzyń

  293. Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej ZETO Kraków sp. z o.o. Kraków

  294. Zakupy.com S.A. Warszawa

  295. Zi-eM sp. z o.o. Kraków



Zestawienie sporządzone wg. stanu na dzień 10.04.2016


© dfpk.pl 2016