O NAS

Doradztwo Finansowe – Piotr Kościukiewicz jest niezależną firmą konsultingową, która pomaga mikro, małym i średnim przedsiębiorcom w pozyskaniu zewnętrznych źródeł finansowania inwestycji rozwojowych. Pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego, pożyczki z funduszu pożyczkowego, dotacji z funduszy Unii Europejskiej, znalezieniu inwestora kapitałowego, przeprowadzeniu emisji akcji lub obligacji.

Działamy na rynku od 1999 roku. Świadczymy usługi doradcze na terenie całej Polski. Naszymi klientami są firmy: produkcyjne, handlowe, dystrybucyjne, budowlane, transportowe, informatyczne oraz usługowe (szkoleniowe, doradcze, outsourcingowe, internetowe, pośrednictwa finansowego i kancelarie prawne).

Od 2003 roku zajmujemy się pomocą dla przedsiębiorców, instytucji otoczenia biznesu i jednostek naukowych w pozyskiwaniu dotacji z funduszy strukturalnych Unii Europejskiej. Potrafiliśmy pozyskać dla naszych Klientów finansowanie ponad 200 projektów inwestycyjnych i badawczo-rozwojowych.

PIOTR KOŚCIUKIEWICZ

Właściciel przedsiębiorstwa DORADZTWO FINANSOWE – Piotr Kościukiewicz.
Mgr organizacji i zarządzania, absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie z roku 1990.
Ma za sobą 28 lat doświadczenia zawodowego w tym 20 lat prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Od 13 lat specjalizuje się w doradztwie europejskim dla przedsiębiorców. Liczba klientów firmy Doradztwo Finansowe – Piotr Kościukiewicz obejmuje ponad 300 firm oraz kilka uczelni wyższych i instytucji otoczenia biznesu z całej Polski.

ZESPÓŁ

Pracownicy i współpracownicy firmy Doradztwo Finansowe – Piotr Kościukiewicz to doświadczeni specjaliści z dziedziny doradztwa europejskiego, których kompetencje umożliwiają kompleksową obsługę klientów na każdym etapie procesu pozyskania dofinansowania ze środków publicznych na inwestycje rozwojowe.

KONTAKT

+48 604 465 825

Prylińskiego 15

30-376 Kraków

 

Biuro

Chmieleniec 35/7

Kraków